znajdz produkt
Komentarze i oceny [1295]  
SŁUCHAWKI DOMOWESŁUCHAWKI I SYSTEMY PROFESJONALNESŁUCHAWKI PRZENOŚNESŁUCHAWKI MULTIMEDIALNESŁUCHAWKI LOTNICZEMIKROFONY PRZEWODOWEMIKROFONY I ZESTAWY BEZPRZEWODOWEAKCESORIA I CZĘŚCI DO SŁUCHAWEK
startPROMOCJESŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKIMIKROFONYMIKROFONYAKCESORIAkontakt
START  PROMOCJE                 KONTAKT
 
 
 
 

PROMOCJA PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Zamów produkt przez formularz www

Słuchawki dla profesjonalnych DJów i producentów - stworzone by poruszyć tłumem.
Zanim twoja muzyka dotrze i poruszy odbiorców musisz być w stanie ją dokładnie usłyszeć i poczuć oraz odczuć wpływ tego co tworzysz. Aby ją dopracować, ukształtować, nadać formę i uczynić znakiem firmowym prawdziwego profesjonalisty. Nowa seria słuchawek Sennheiser HD została zaprojektowana właśnie po to by dostarczyć dźwięk, jakość i emocje.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Dźwięk sukcesu
Dzięki wsparciu ze strony najlepszych światowych DJ oraz zastosowaniu opatentowanych przez firmę Sennheiser rozwiązań, nowa linia słuchawek profesjonalnych zapewnia doskonałą, dynamiczną reprodukcję dźwięku, dostosowanego szczególnie dla potrzeb DJ oraz producentów muzycznych z przeznaczeniem do pracy w różnych warunkach.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Wytrzymałość
Wszystkie komponenty składowe nowej linii słuchawek Sennheiser wykonane są z wytrzymałych, wysokiej jakości materiałów, gwarantujących niezawodność nawet w najbardziej wymagających warunkach oraz najbardziej intensywnym reżimie pracy. Dzięki temu możesz skupić się wyłącznie na muzyce.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Wygodny profesjonalizm
Nowa linia słuchawek profesjonalnych Sennheiser została zaprojektowana tak aby zapewnić najwyższą wygodę użytkowania nawet podczas wielu godzin pracy w studio dźwiękowym. Wymienne nauszniki welurowe lub skórzane zapewniają komfort pracy a unikalna eliptyczna konstrukcja wokółuszna kapsuł optymalną izolację akustyczną od otoczenia.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Profesjonalna jakość - wewnątrz i na zewnątrz
Wymagający DJe oraz producenci muzycznie znają wartość dobrego przewodu. Z tego też powodu nowe słuchawki Sennheiser wyposażone są w wymienny przewód jednostronny. Wzmocniony kewlarem, wykonany z miedzi beztlenowej przewód, wyposażony w pozłacane wtyki występuje w wersji spiralnej oraz prostej o długości do 3 metrów. Przewód może być podłączony do dowolnej kapsuły za pośrednictwem połączenia bagnetowego zapewniającego solidne i pewne połączenie.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Profesjonalna ochrona
Nowa linia słuchawek Sennheiser ma się sprawdzić w pracy w każdym miejscu i czasie. Dzięki zastosowaniu twardego etui transportowego możesz zabrać je z sobą bez obawy uszkodzenia zawartości.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Usłysz wszystko i spraw aby odbiorca to poczuł
Nowe modele HD8DJ i HD7DJ przeznaczone są dla profesjonalnych DJ. Szczególna uwaga została zwrócona na odwzorowanie średnich i niskich tonów oraz uzyskanie zwartego i czystego brzmienia w zakresie wysokich częstotliwości. Słuchawki są zdolne do odtwarzania bardzo wysokich poziomów głośności dzięki czemu mogą być używane przez DJów w warunkach wysokiego natężenia hałasu, a ich wokółuszna zamknięta konstrukcja zapewnia optymalną redukcję hałasu otoczenia.

Oba modele wyposażone są w obrotowe kapsuły o kąt 210° oraz możliwość założenia na trzy, różne sposoby co umożliwia pracę na jedno ucho oraz dopasowanie do indywidualnych preferencji. Oba modele wykonane są z wyjątkowo wytrzymałych, wysokiej jakości materiałów, a model HD8 DJ jest dodatkowo wyposażony w metalowe wzmocnienia.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Dane techniczne słuchawek HD8DJ:

Przetworniki dynamiczne, zamknięte
Nauszniki wokółuszne
Pasmo przenoszenia 8 - 30000 Hz
Impedancja 95 Ohm
Dynamika SPL Kup HD8DJ na stronie www.sennheiser.com.pl 115 dB (1 kHz, 1Vrms)
Zniekształcenia harmoniczne THD < 0,1% (1kHz, SPL 100 dB)
Moc przetworników 500 mW
Siła docisku do uszu 6,3 N
Waga bez kabla 284 g
Długość kabla spiralny 1.5m - 3.0m, prosty 3.0m + Kevlar OFC
Połączenie jack 3,5 mm prosty

Zestaw zawiera:

- słuchawki HD 8 DJ
- adapter 3,5 - 6,3 mm
- dwa kewlarowe przewody: prosty i spiralny
- 2 pary nauszników: welurowe + skórzane

Dodatkowe informacje:


Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Poniżej wyswietlono 2 komentarzy i ocen produktu:

Wypadkowa ocena produktu: 5/5wypadkowa ocena transkacji: 5/5wypadkowa srednia ocena: 5/5

~Profmedical Ewa Stańczykdodano 2015-11-02 o godz.10:06:03
ocena produktu: 5, ocena transakcji: 5, srednia ocena: 5 
komentarz: Sklep godny polecenia- obsługa jak i oferowany towar do sprzedaży na najwyższym poziomie. Kupujący może liczyć na profesjonalną obsługę , która nie tylko doradzi w zakupie oraz szybko i sprawnie dostarczy towar.
~Michał Kitadodano 2015-01-03 o godz.09:11:54
ocena produktu: 5, ocena transakcji: 5, srednia ocena: 5 
komentarz: Best od The best headphones ever regards
Powieksz do pelnego rozmiaru Sennheiser 
HD8 DJ, HD-8 DJ, HD 8 DJ
HD8DJ, HD-8DJ, HD 8DJ
HD8-DJ, HD-8-DJ, HD 8-DJ
słuchawki domowe, słuchawki hi-fi, słuchawki hifi, słuchawki z pałąkiem, słuchawki nagłowne, słuchawki wokółuszne, słuchawki zamknięte, słuchawki uniwersalne, słuchawki dj, słuchawki dla dj, słuchawki do monitoringu audio, słuchawki profesjonalne, słuchawki studyjne, słuchawki z kablem jednostronnym, słuchawki z odłączanym przewodem

[ Słuchawki Sennheiser HD 8 DJ ]