znajdz produkt
Komentarze i oceny [1295]  
SŁUCHAWKI DOMOWESŁUCHAWKI I SYSTEMY PROFESJONALNESŁUCHAWKI PRZENOŚNESŁUCHAWKI MULTIMEDIALNESŁUCHAWKI LOTNICZEMIKROFONY PRZEWODOWEMIKROFONY I ZESTAWY BEZPRZEWODOWEAKCESORIA I CZĘŚCI DO SŁUCHAWEK
startWYPRZEDAŻPROMOCJESŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKIMIKROFONYMIKROFONYAKCESORIAkontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE                 KONTAKT
 
 
 
 

CENNIK SŁUCHAWKI PRZENOŚNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Zamów produkt przez formularz www

Słuchawki CX 6.00BT. Nowy model wyróżnia się basowym brzmieniem i minimalizmem: wkładki douszne są połączone jedynie kablem, na którym umieszczony jest pilot i moduł zasilania. Lekka wokółszyjna konstrukcja zapewnia komfort użytkowania i dużą mobilność.

Słuchawki CX 6.00BT oparte na wysokiej jakości opatentowanych przetwornikach zapewniają czysty, szczegółowy dźwięk i przyjemne basowe brzmienie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom Bluetooth 4.2 i Qualcomm aptX słuchawki oferują bezkompromisową wydajność. Oprócz pilota z trzema przyciskami do sterowania muzyką i połączeniami, słuchawki oferują wiele dodatkowych funkcji, w tym możliwość parowania nawet z dwoma urządzeniami jednocześnie, na przykład telefonem i komputerem, czy też podpowiedzi głosowe informujące użytkownika o stanie baterii. CX 6.00BT doskonale sprawdzają się również podczas prowadzenia rozmów telefonicznych: słuchawki obsługują trójstronne połączenia, a mikrofon z technologią redukcji szumów cVc zapewnia krystalicznie czyste połączenia w ruchu.

CX 6.00BT są również wygodne i bezpieczne: wokółszyjna konstrukcja równoważy i minimalizuje nacisk ergonomicznych tuneli słuchawkowych, co gwarantuje ich pewne ułożenie się w uchu. Słuchawki mają w zestawie adaptery douszne w czterech rozmiarach, które zapewniają optymalne dopasowanie do potrzeb użytkownika i lepsze tłumienie hałasu otoczenia. Pomimo lekkiej 14-gramowej wagi, CX 6.00BT są wystarczająco wytrzymałe, aby móc bez obaw zabrać je wszędzie ze sobą. Słuchawki wytrzymują do 6 godzin pracy na baterii i zostały zaprojektowane tak, aby użytkownik mógł je ekspresowo podładować w razie potrzeby. Dzięki szybkiemu ładowaniu przez port USB zaledwie 10 minut wystarcza na dwie godziny pracy, a w ciągu 1.5 godziny można w pełni naładować akumulator.

Sennheiser CX 6.00 BT – najważniejsze cechy
połączenie Bluetooth
zintegrowany mikrofon
pilot z trzema przyciskami
6 godzin pracy na baterii
możliwość parowania z 2 urządzeniami jednocześnie
obsługa połączeń 3-kierunkowych

Dane techniczne
- Rodzaj słuchawek Dokanałowe
- Rodzaj przetwornika Dynamiczny, zamknięty
- Pasmo przenoszenia 17-21000 Hz
- Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)112 dB
- Kompatybilność aptX, aptXT LL, HFP, A2DP, AVRCP
- Bluetooth®Bluetooth 4.2
- Magnesy Neodymowe
- Typ baterii Akumulator litowo-polimerowy
- Waga ok. 14 g
- Zniekształcenia harmoniczne (THD)<0.5%
- Kolor Czarny
- Czas ładowania 1,5 godz. (pełne naładowanie)
- Czas pracy ok. 6 godz.

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru cx6.00bt, cx 6.00bt, cx-6.00bt,
cx6.00 bt, cx 6.00 bt, cx-6.00 bt,
cx6.00-bt, cx 6.00-bt, cx-6.00-bt,
cx6, cx 6, cx-6,
cx6-bt, cx 6-bt, cx-6-bt,
cx6bt, cx 6bt, cx-6bt,
cx6 bt, cx 6 bt, cx-6 bt,
słuchawki hi-fi, słuchawki hifi, słuchawki przenośne, słuchawki do MP3, słuchawki do odtwarzacza MP3, słuchawki do odtwarzaczy MP3, słuchawki do iPod, słuchawki do iPad, słuchawki do iPhone, słuchawki dokanałowe, słuchawki zamknięte,

[ Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe CX 6.00 ]