znajdz produkt
Komentarze i oceny [1295]  
SŁUCHAWKI DOMOWESŁUCHAWKI I SYSTEMY PROFESJONALNESŁUCHAWKI PRZENOŚNESŁUCHAWKI MULTIMEDIALNESŁUCHAWKI LOTNICZEMIKROFONY PRZEWODOWEMIKROFONY I ZESTAWY BEZPRZEWODOWEAKCESORIA I CZĘŚCI DO SŁUCHAWEK
startWYPRZEDAŻPROMOCJESŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKIMIKROFONYMIKROFONYAKCESORIAkontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE                 KONTAKT
 
 
 
 

CENNIK SŁUCHAWKI PRZENOŚNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Zamów produkt przez formularz www

CX 7.00BT oferują czysty, pełen szczegółów dźwięk z wyrazistym basem i niesamowitą mobilność dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii bezprzewodowych takich jak Bluetooth 4.1 oraz Qualcomm apt-X. Proste parowanie NFC za naciśnięciem jednego przycisku daje możliwość natychmiastowego połączenia z urządzeniami przenośnymi, a funkcjonalne rozwiązanie multi-connection pozwala na równoczesną współpracę z dwoma urządzeniami, takimi jak smartfon oraz komputer. Ponadto dzięki zintegrowanemu mikrofonowi, opcji trójstronnej rozmowy telefonicznej i przydatnym powiadomieniom głosowym, informującym o połączeniach przychodzących, możemy korzystać z tego modelu jak z typowego zestawu słuchawkowego.

Nowe słuchawki Sennheiser CX 7.00BT są niezwykle komfortowe w użytkowaniu nawet przez długi czas. Ergonomiczna naszyjna konstrukcja zapewnia komfort noszenia, a cztery różnej wielkości wkładki douszne pozwalają optymalnie dopasować słuchawki do naszych kanałów usznych, co poprawia tłumienie szumów otoczenia nawet w głośnym środowisku.

Możemy z łatwością codziennie korzystać ze słuchawek CX 7.00BT dzięki dziesięciogodzinnej pracy wbudowanego akumulatora, który można w pełni naładować za pośrednictwem USB w zaledwie 1,5 godziny. Jeśli w zależności od sytuacji preferujemy połączenie przewodowe, model CX 7.00BT zapewnia też wsparcie dla USB audio za pośrednictwem dołączonego do zestawu przewodu.

Dane techniczne:
- Konstrukcja dokanałowa
- Przetworniki dynamiczne, zamknięte
- Technologia bezprzewodowa Bluetooth 4.1, NFC
-Obsługiwane profile A2DP + AVRCP + HSP + HFP
- Pasmo przenoszenia 17 - 21000 Hz
- Zniekształcenia harmoniczne THD< 0,5% (1kHz / 1Vrms)
- Maksymalne natężenie dźwięku SPL112 dB (1 kHz / 0 dBFS)
- Akumulator litowo-jonowy (170 mAh)
- Czas ładowania 1,5 godz
- Czas pracy 10 godz. (A2DP/HFP)
- Charakterystyka kierunkowa mikrofonu wszechkierunkowa (dookólna)
- Czułość mikrofonu- 44 dB (6,3 mV/Pa)

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru cx7.00bt, cx 7.00bt, cx-7.00bt,
cx7.00 bt, cx 7.00 bt, cx-7.00 bt,
cx7.00-bt, cx 7.00-bt, cx-7.00-bt,
z pałąkiem, pałąk, neck, neckband, 
cx7, cx 7, cx-7,
cx7-bt, cx 7-bt, cx-7-bt,
cx7bt, cx 7bt, cx-7bt,
cx7 bt, cx 7 bt, cx-7 bt,
słuchawki hi-fi, słuchawki hifi, słuchawki przenośne, słuchawki do MP3, słuchawki do odtwarzacza MP3, słuchawki do odtwarzaczy MP3, słuchawki do iPod, słuchawki do iPad, słuchawki do iPhone, słuchawki dokanałowe, słuchawki zamknięte,

[ Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe z pałąkiem CX 7.00BT ]