znajdz produkt
Komentarze i oceny [1295]  
SŁUCHAWKI DOMOWESŁUCHAWKI I SYSTEMY PROFESJONALNESŁUCHAWKI PRZENOŚNESŁUCHAWKI MULTIMEDIALNESŁUCHAWKI LOTNICZEMIKROFONY PRZEWODOWEMIKROFONY I ZESTAWY BEZPRZEWODOWEAKCESORIA I CZĘŚCI DO SŁUCHAWEK
startWYPRZEDAŻPROMOCJESŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKIMIKROFONYMIKROFONYAKCESORIAkontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE                 KONTAKT
 
 
 
 

CENNIK SŁUCHAWKI I SYSTEMY PROFESJONALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Zamów produkt przez formularz www

Słuchawki IE 40 PRO oferują wysoką wydajność i zapewniają szczegółowe, czyste i naturalnie ciepłe brzmienie. Konstrukcja z opatentowanymi, odpornymi na pękanie złączami kablowymi gwarantuje pełną kontrolę nad odsłuchem nawet w trudnych warunkach scenicznych.

Sercem słuchawek Sennheiser IE 40 PRO są przetworniki firmy Sennheiser zapewniające naturalnie ciepły, czysty i mocny dźwięk. Poziom zniekształceń harmonicznych wynosi zaledwie 0,1% przy 1 kHz i 94 dB, a magnesy neodymowe zapewniają niezbędną moc SPL do 115 dB.

Wewnątrz obudowy słuchawki znajduje się złącze kablowe, które jest chronione przed szybkim zużyciem podczas intensywnego użytkowania.

Aby chronić użytkowników przed zbyt głośnym dźwiękiem na scenie IE 40 PRO mogą zredukować poziom głośności otoczenia nawet o 26 dB. Dobra izolacja akustyczna jest możliwa dzięki dopasowaniu wkładek silikonowych dostępnych w trzech rozmiarach (S, M, L) lub zastosowaniu końcówek dousznych z pianki memory.

Wkładki można ponadto przymocować do tunelu akustycznego słuchawek w dwóch różnych położeniach. Dobrze dopasowane słuchawki zapewniają nie tylko świetną izolację akustyczną, ale także ulepszają reprodukcję basów.

Sennheiser IE 40 PRO aktualnie dostępne w wersji przezroczystej. W zestawie miękki pokrowiec, narzędzie do czyszczenia i silikonowe wkładki douszne w trzech rozmiarach (S, M, L) oraz parę końcówek z pianki pamięciowej w rozmiarze M.

Dane techniczne:

Rodzaj przetwornika dynamiczne
Pasmo przenoszenia: 20 - 18 000 Hz
Impedancja 16 Ohm
Zniekształcenia THD < 0.1 % (przy 1 kHz, 94 dB)
Dynamika SPL 115 dB
Izolacja akustyczna < 26 dB
Długość kabla 1,3 m
Waga (z wtyczką i kablem) 18 g

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru Sennheiser IE 40, Sennheiser IE-40, słuchawki hi-fi, słuchawki hifi, słuchawki przenośne, słuchawki do iPod, słuchawki do iPad, słuchawki do iPhone, 
słuchawki do MP3, słuchawki do odtwarzacza MP3, słuchawki do odtwarzaczy MP3, słuchawki dokanałowe, słuchawki zamknięte, słuchawki dj, słuchawki dla dj, słuchawki do monitoringu audio, słuchawki profesjonalne

[ Słuchawki IE40 PRO ]